אחזקת בתים משותפים

בלא מעט מבנים משותפים, קרי בנייני מגורים, עולה השאלה שמעוררת ויכוח בין הדיירים, בפרט בין בעלי המבנים וכן מי ששוכר שם דירות, האם להשתמש בחברת אחזקת בתים משותפים או להישאר במתכונת הישנה של ועד בית שמנהל את המבנה ואחראי על התחזוקה שלו.

אלה התומכים בניהול ועד בית בצורה הישנה טוענים לא פעם, שמדובר בעניין כספי, אשר יכול לחסוך עלויות רבות, כמו כן עדיף להשאיר את ניהול הבית בידי ידיים מקומיות ולא להפקיד בידי חברה חיצונית. טענה נוספת היא אם משאירים את ניהול אחזקת הבית בידיי הוועד, קל יותר לעקוב אחרי מה שקורה, קל יותר לסכם עם אנשי מקצוע שמחירם איננו גבוה, השליטה היא יותר ברורה ונוחה.

לעומת זאת, יש את הצד השני של המטבע, וחשוב לומר, שהוא מבטיח לא מעט. אחזקת בתים משותפים, הפכה זה מכבר לשיטה הפופולארית בקרב בעלי נכסים במבני מגורים אך לא רק אלא גם בקרב עסקים ובעלי משרדים. אנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות שמתמחות באחזקת משרדים ברמת גן ובמקומות אחרים ברחבי הארץ. יש לכך כמה הסברים.

ראשית, זה הרבה יותר נוח שגורם חיצוני מאגד את כל עניין האחזקה במבנה. נניח ומדובר במבנה מגורים, אז זה חוסך זמן וכסף, שלא נדבר על מריבות בין שכנים, ואם מדובר במבנה של משרדים, הרי אין סיבה שבעלי משרדים שמגיעים לעבודה רק בשביל לעבוד, יצטרכו גם לטפל בכל עניין התחזוקה במקום.

שנית, חברות אחזקת בתים משותפים, מעסיקים אנשי מקצוע שמאפשרים להם לא רק לשלוט על הנעשה בבניין (באופן חיובי כמובן) אלא גם מאפשרים להם לתחזק אותו כראוי. דבר שיכול להוסיף לאיכות החיים במקום וכן לערך הנכסים.

שלוש, מדובר בחסכון עצום, גם אם לטווח הארוך נראה שוועד בית פנימי יכול לחסוך יותר, הרי שלא כך הדבר, חברת אחזקת בתים משותפים, חוסכת הרבה כסף וזמן מהדיירים ובכך היא מאפשרת להם להשקיע בדברים אחרים, פרטיים או לחילופין בשיפוץ המבנה והעלאת ערכו הכספי.

לסיום, אם אתם מחפשים חברת אחזקת מבנים בראשון לציון או בכל מקום אחר, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו מתמחים באחזקת בתים משותפים וכן אחזקת משרדים במקומות שונים בארץ. חברת י.מ הברקות עוסקת בתחום מזה שנים רבות ויש לנו לקוחות מגוונים ומרוצים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך המייל.