ניקיון בתי ספר בגבעתיים

אחד מסוגי המבנים שהכי קשה לנקות, אפילו לחברות ניקיון ואחזקה מנוסות ומקצועיות, הוא בית ספר. ניקיון בתי ספר במרכז ובכל מקום אחר, זו משימה מאוד מסובכת שרק חברות מסוימות מסוגלות לבצע, והן צריכות להיות מאוד מנוסות בתחום, מקצועיות, הן צריכות לכלול צוות שמסוגל לעבוד שעות רבות ולעשות את זה הרבה לפני שראשון התלמידים מגיע למקום.

קיימות מספר סיבות בגלל ניקיון בתי ספר בגבעתיים, ברמת גן ובמקומות אחרים במרכז ובארץ הוא דבר מסובך. לפני שנציג אותן רק נציין, לרוב בתי ספר מעסיקים חברות ניקיון גדולות ולא עובדי ניקיון עצמאיים, ובדרך כלל הדבר מתבצע דרך מכרז עירוני או מכרז של בית הספר עצמו, תלוי בנהלים. כל אחת מהחברות שניגשת למכרז צריכה להציע לא רק הצעת מחיר אטרקטיבית אלא גם רזומה מוכח של ניקיון בתי ספר במרכז או במקומות אחרים בארץ.

מדוע ניקיון בתי ספר ברמת גן או גבעתיים ובערים אחרות הוא דבר מסובך?
ראשית, גודל המבנה. בתי ספר עומדים על שטח נרחב, הוא כולל מספר מבנים, הן את מבנה הכיתות והן את המבנה של אולם ההתעמלות, מבנה ההנהלה ועוד. בדרך כלל מדובר על מבנים של 3-4 קומות, שבכל אחד מהמבנים יש שורה של חדרים (חישוב מינימאלי של כיתות בלבד, בבית ספר יסודי בו יש 3 כיתות לכל שכבה, מלמד על 18 חדרי כיתות לימוד, וזה לפני חדר מוזיקה, ספרייה, אולם התעמלות, חדר מורים, חדר מחשבים וכדומה).
יתרה מזו, יש את החצרות השונות, מגרשי הספורט ואזורים אחרים שדורשים ניקיון ותחזוקה יום-יומית.

שנית, סוג הקליינטים. ילדים, עם כל הכבוד להם, לא נוהגים לשמור על ניקיון מופתי בכל מקום בו הם נמצאים. לכן סביר להניח שכל יום יהיה צורך לנקות את החדרים, מבנים וחצרות השונות. צריך לזכור עוד, שהלכלוך יכול להיות מגוון, החל מגרפיטי על הקירות ועד לכלוך שגרתי ברצפה. לכן צריך לקחת בחשבון, שאופי הניקיון הוא מגוון ולא פשוט.

אם אתם מחפשים חברה מובילה בתחום של ניקיון בתי ספר במרכז, זה הזמן לפנות אלינו י.מ הברקות. אנחנו נשמח להיות אחראים על ניקיון בית הספר שלכם, בכל מקום בו תבחרו. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נעמוד לרשותכם בהקדם. ניתן לפנות אלינו בטלפון או ליצור איתנו קשר במייל.