ניקיון משרדים

[ux_image id=”717″ width=”15″]

כל בעל עסק אשר מזמין חברת ניקיון אשר מתעסקת בניקיון משרדים מוצא את עצמו שואל, מתי יהיה נכון שהחברה תגיע לבצע אצלו את העבודה, האם זה יהיה נכון שהיא תבצע את העבודה בשעות הבוקר לפני שהעובדים מגיעים למקום או בשעות הערב, אחרי שכול העובדים עוזבים והמשרדים מתרוקנים מאדם?

לכאורה לא מדובר בשאלה כל כך חשובה, זו לא שאלה שיכולה להשפיע מהותית על העסק, אך אם נתפלפל בה מעט, נגלה שהיא דווקא כן חשובה, מאחר והיא יכולה להשפיע על לוח הזמנים של העסק, וכן היא יכולה להשפיע על התוכניות של העסק בטווחי זמן מסוימים. מה שכן, חברות אשר מתמחות בניקיון משרדים, מפעילות צוותים שעובדים גם בבוקר וגם בערב, על מנת להתאים אותם ללקוחות שלהן. מן הסתם החברה מתאימה את צוות העובדים שלה ללקוחות ולא להיפך.

על מנת לעמוד על ההבדל בין ניקיון משרדים בערב לניקיון משרדים בבוקר, יש להתייחס לשתי נקודות. הראשונה, כשמחליטים לנקות את המשרדים בבוקר, יש לוודא שצוות המנקים מגיע בשעות הבוקר המוקדמות ויוצא מהמקום לפני שראשון העובדים מגיע. בערב לעומת זאת הצוות אמור להגיע אחרי שאחרון העובדים עוזב. במקרה הראשון, אם צוות המנקים רוצים שיהיה להם יותר זמן לנקות הם צריכים להגיע מוקדם יותר, במקרה השניהם יכולים להגיע באותה שעה, אך יוכלו להמשיך לעבוד כל הלילה.

נקודה שנייה שיש להתייחס אליה היא, מה קורה במקרה וחל שינוי, כלומר, אם צוות העובדים במשרד מגיעים מוקדם יותר אז ייתכן ועבודת הניקיון בבוקר לא תתבצע על הצד הטוב ביותר אלא עם הפרעות. לעומת זאת במקרה והעובדים נשארים לעבוד עד שעות מאוחרות, אז צוות הניקיון יצטרך לחכות עד שאחרון העובדים יעזוב, דבר שיכול לקחת זמן.

חשוב לשים לב לעוד נקודה וזה מרחב התמרון שנשאר לעובדי הניקיון. אם מתברר שהם לא יכולים להגיע בבוקר מסיבה מסוימת, ייתכן מאוד שרק ברגע האחרון הם יגלו את זה ואז המשרד לא יהיה נקי, לעומת זאת בערב קיים מרחב תמרון רחב יותר מאחר ועד שיום העבודה למחרת מתחיל, יש מספיק שעות בשביל לגייס צוות אחר לעניין.

לסיום, אם גם אתם מחפשים חברה שמבצעת ניקיון משרדים בערב ובבוקר, זה הזמן לפנות אלינו, אל י.מ הברקות. הצוותים שלנו הם צוותים מנוסים אשר עובדים בניקיון משרדים מסוגים ובגדלים שונים. אתם מוזמנים לפנות ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עבודות ניקיון